بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » مردم یک صحنه و حماسه خاصی در روز قدس امسال خلق کردند

مردم یک صحنه و حماسه خاصی در روز قدس امسال خلق کردند

19162179_358.jpg آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار با آقامیری استاندار قم ضمن تجلیل از خدمات جهادی او خصوصاً نظارت بر بازار و همت در حال انجام ساخت مسکن، عنوان کرد: تا می‌توانید به مردم خدمت کنید و امیدوارم مسؤولان همه کشور این همت شما را مد نظر قرار داده و عمل کنند.

آیت الله نوری همدانی  افزود: اینکه گزارش داده شد در بعضی از روز‌های هفته مستقیم با مردم دیدار چهره به چهره دارید و درد آنها را می‌شنوید و پیگیری می‌کنید قابل تقدیر است.

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه در فرهنگ نهج‌البلاغه و سخنان حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام دربان و مانع برای رساندن حرف مردم به مسؤولان معنی ندارد افزود: گاهی انسان می‌شنود با فلان مسؤول کار دارند می‌گویند جلسه دارد چند بار هر بار جلسه دارند این صحیح نیست باید وقت‌ها معین باشد تا مردم معطل نشوند، ما باید قدردان این مردم باشیم و خدمت کنیم.

آیت‌الله نوری همدانی بیان کرد: این مردم یک صحنه و حماسه خاصی روز قدس امسال خلق کردند که نشان از بصیرت و آگاهی و دشمن شناسی این مردم است، لذا این مردم آگاه نباید در سختی باشند و الحمدلله شما در قم این موضوع را درک کردید که اینگونه مشغول خدمت هستید و اینکه خودتان موقعیت ویژه قم را درک کرده و در میدان کار حضور دارید و جهادی عمل می‌کنید بسیار اثر گذار است.

آیت الله نوری همدانی  با تاکید بر اهمیت مسئله فلسطین برای جهان اسلام، رژیم غاصب صهیونیستی را عامل اصلی نا امنی منطقه دانسته و فرمود: باید نظر امام راحل و رهبری برای از بین رفتن این رژیم نامشروع عملی شود.

 منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *