بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » فروش بیش از ۱۵۰میلیارد ریالی صنایع‌دستی و سوغات کرمانشاه

فروش بیش از ۱۵۰میلیارد ریالی صنایع‌دستی و سوغات کرمانشاه

19164000_119.jpgامین کوگانی سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی در سطح استان، گفت : برای نوروز امسال در ۱۷ نقطه از سطح استان نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی برپا شد.

سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی استان کرمانشاه گفت: در این نمایشگاه‌ها ۱۷۵ غرفه صنایع‌دستی و سوغات به همراه ۵۹ سیاه چادر آثار و تولیدات هنرمندان صنایع‌دستی استان را به گردشگران عرضه کردند.

وی تاکید کرد: در کنار نمایشگاه‌های موقت نوروزی صنایع‌دستی در سطح استان، تعداد سه بازارچه دائمی در سطح شهرستان‌های کرمانشاه، دالاهو و اسلام آبادغرب و ۶۹ کارگاه صنایع دستی نیز به عرضه تولیدات صنایع‌دستی استان پرداختند.

کوگانی تاکید کرد: خوشبختانه از آغاز تعطیلات نوروزی تا ۱۲ فروردین‌ماه نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی و سیاه‌چادر‌ها بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال فروش داشته‌اند که فروش خوبی را در حوزه صنایع‌دستی برای هنرمندان استان را شاهد بودیم.

وی افزود: با برنامه ریزی که از ابتدای سال داشته‌ایم تلاش شده تا این بازارچه‌ها را در ایام مختلف مانند اربعین جهت توسعه هنر‌های دستی استان که تجسم عینی فرهنگ غنی مردمان غیور این مرز و بوم است دایر کنیم.

سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی استان کرمانشاه یادآورشد: با توجه به استقبالی که مردم از این نمایشگاه‌ها داشته‌اند و در راستای حمایت از هنرمندان این عرصه و توسعه بازار فروش صنایع‌دستی استان، این بازارچه‌ها را به شکل فصلی ایجاد می‌کنیم .منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *