بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » صهیونیست‌ها باید منتظر خشم مقاومت و پاسخ کوبنده ایران باشند

صهیونیست‌ها باید منتظر خشم مقاومت و پاسخ کوبنده ایران باشند

19148406_852.jpgدر گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

اصغر زارعی کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در ارتباط با حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق اظهار کرد: با گذشت فقط چند ساعت از این جنایت شاهد موج محکومیت حتی از ناحیه کشور‌های اروپایی بودیم و قطعا این جنایت باید با واکنش شدید و محکم محافل و‌ مجامع بین المللی و حقوقی جهان روبرو شود تا چنین جنایاتی تکرار نشود.

وی افزود: اما چرایی این اقدام متاثر از چند عامل خاص است. اولین موضوع ماجراجویی سران جنایتکار رژیم جعلی و معطوف نمودن جریان رسانه‌ای از جنایات رژیم در غزه و بیمارستان شفا در روز‌های اخیر و پس از آن ناتوانی و درماندگی در اداره جنگ و قدرت فزاینده مقاومت در برابر جنایات در غزه و در آخر هم استیصال رژیم صهیونیستی در برابر جبهه مقاومت در جبهه‌های پیرامونی در برابر یمن، حزب الله، سوریه و عراق و.. است.

زارعی ادامه داد: اما باید منتظر اقدام جمهوری اسلامی بود. همان طور که قبلا هم جمهوری اسلامی در شرایط و موقعیت و مکان مناسب یا مستقیم و یا از طریق نیرو‌های مقاومت پاسخ مناسب و کوبنده‌ای را داده در این مورد هم پاسخ بازدارنده‌ای را خواهد داد.

زارعی در انتها گفت: رژیم جعلی صهیونیستی باید بداند با این اقدام خود در واقع هیچ حریم ممنوعه‌ای را برای خود باقی نگذاشته و هریک از سفارت خانه‌ها و دیپلمات‌های مزدور این رژیم جعلی می‌تواند به هدف اقدام نیرو‌های مقاومت و عاشقان ملت فلسطین تبدیل شود.

وی افزود: اسرائیل جهنم را برای خود و مزدورانش مهیا کرده است  و باید منتظر خشم آتشین مقاومت و پاسخ کوبنده ملت ایران باشند.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *