بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » ساخت بیش از سه هزار واحد مسکن ملی در ایلام در دست اقدام است

ساخت بیش از سه هزار واحد مسکن ملی در ایلام در دست اقدام است

19164176_552.jpgحبیب الله محبی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام در نشست شورای تامین مسکن استان ایلام اظهار کرد: سهمیه استان ایلام از طرح ملی نهضت مسکن بیش از ۳۲ هزار واحد است.

وی افزود: تعداد کل سهمیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام در طرح نهضت ملی مسکن ۱۲ هزار و ۸۸۹ واحد در بازه زمانی چهار سال است.

محبی با بیان اینکه در سال جاری بر اساس برنامه ریزی انجام شده ساخت بیش از سه هزار و ۷۷۹ واحد مسکن ملی در این استان در دست اقدام است، افزود: تا کنون پروانه ساخت سه هزار و ۵۲۱ واحد اخذ شده و پروانه ۲۲۸ واحد نیز در حال صدور است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام یادآور شد: این واحد‌های مسکونی در شهرستان‌های ایلام، دره شهر، ایوان، آبدانان، سرابله، بدره، ارکواز ملکشاهی و لومار است.

محبی بیان کرد: یکی از نیاز‌های مهم بهره برداری از واحد‌های مسکونی تامین و اجرای زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله آب، برق و گاز است که باید دستگاه‌های اجرایی مرتبط همکاری و تلاش مضاعف برای فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز داشته باشند.

وی اظهار کرد: پیش بینی می‌شود که بهره برداری این واحد‌های مسکونی در نیمه اول سال ۱۴۰۴ محقق و تحویل متقاضیان شود.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *