بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » اعتراض به هم‌خانه‌ای با قتل پایان یافت

اعتراض به هم‌خانه‌ای با قتل پایان یافت

19160627_804.jpg ساعت ۱۸ عصر پانزدهم فروردین، مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد در تماس با بازپرس محمدجواد شفیعی، خبر مرگ مرد جوانی را اعلام کردند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد سه مرد افغانستانی باهم درگیر شده و یکی از آنها با چاقو به قتل رسیده و دو نفر دیگر با آسیب شدید به بیمارستان منتقل شده‌اند.

طبق اظهارات کادر درمان و مأموران کلانتری، مقتول به نام نظیر قبل از اینکه جانش را از دست بدهد، در حالی که به سختی نفس می‌کشید، گفته بود قاتل حفیظ است.

پسردایی مقتول که مصدوم شده بود پس از بهبودی نسبی در رابطه با درگیری مرگبار گفت: به همراه پسرعمه‌ام و حفیظ – متهم – و چند هم‌ولایتی دیگرم خانه‌ای را در حوالی یافت‌آباد اجاره کردیم. مشکلات از زمانی شروع شد که حفیظ مدام به خانه‌مان میهمان می‌آورد و میهمان‌هایش هم گاهی اوقات چند روز می‌ماندند. محلی که در آن زندگی می‌کردیم خیلی کوچک بود و جا برای خودمان هم کم بود چه برسد به اینکه میهمان‌های حفیظ هم چند روزی بمانند.

او ادامه داد: به حفیظ بار‌ها تذکر داده بودیم که میهمانی‌هایش را جمع کند و برایمان ایجاد مزاحمت نکند، اما او توجهی نمی‌کرد و حتی چند باری هم دعوایمان شد و روز حادثه این دعوا بالا گرفت و از خانه به خیابان کشیده شد و در نهایت هم حفیظ پسرعمه‌ام را کشت و مرا هم زخمی کرد.

به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت، از آنجا که عامل قتل نیز مجروح شده ادامه تحقیقات در این رابطه به پس از بهبودی وی موکول شد.

روزنامه ایرانمنبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *