بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » آغاز احداث آزمایشگاه مرکزی در میبد

آغاز احداث آزمایشگاه مرکزی در میبد

19162229_211.jpg سجادی پور فرماندار میبد با قدردانی از خیر این پروژه گفت: توسعه مراکز درمانی و سلامت و بهداشت، سطح سلامت جامعه را ارتقاء می‌بخشد.

فرماندار میبد افزود: امروز یکی از دستاورد‌های نظام و انقلاب، درحوزه سلامت رقم خورده است و زیرساخت‌های حوزه بهداشت و سلامت در شهرستان میبد در کنار کمک‌های چشمگیر خیرین با اعتبارات دولتی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر برای تامین سلامت مردم ایجاد شده است.

کمال یزدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد گفت: شبکه بهداشت یکی از مراکز خدمات دهی در حوزه‌های مختلف از جمله خدمات آزمایشگاهی به شهروندان است.

یزدی با بیان اینکه مرکز جامع سلامت خفتان با ۳۷ سال قدمت از مراکز قدیمی است که با محدودیت شدید فضای فیزیکی و ساختمانی مواجه بود افزود: برای ارائه خدمات با نرخ پایین و یا رایگان در این مرکز با مشکل مواجه بودیم.

او گفت: مقرر شد طی تفاهم نامه‌ای که صورت می‌گیرد آزمایشگاهی را که در سه طبقه طراحی شده است طی ۱۸ ماه و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان احداث شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان میبد ارائه خدمات خوب، سریع و آسان و ارزان را از مزیت‌های این آزمایشگاه در آینده خواند و گفت: خیلی از خدمات آزمایشگاهی پایه نظیرخدمات زنان باردار، بیماران هپاتیتی، سل و ایدز که باید به شهروندان به صورت ارزان و یا رایگان ارائه بدهیم می‌توانیم با احداث این آزمایشگاه در سطح بالاتری ارائه کنیم.

یزدی خاطرنشان کرد: احداث ساختمان این آزمایشگاه صدرصد خیری است و طبعا برای تجهیز و توسعه آن از اعتبارات دولتی هم استفاده خواهد شد.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *