بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » پاسخ کوبنده و پشیمان کننده‌ در انتظار رژیم غاصب صهیونیست

پاسخ کوبنده و پشیمان کننده‌ در انتظار رژیم غاصب صهیونیست

19159247_238.jpg آیت اله حسینی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس به عنوان حمایت و دفاع از ملت مظلوم فلسطین گفت: همه کشور‌های اروپایی از جنایت‌های رژیم صهیونیستی حمایت کردند و حتی در جنایت جدید این رژیم منحوس و حمله به کنسولگری ایران محکوم نکردند، البته ایران پاسخ کوبنده و دندان شکنی به اسرائیل خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی هر اقدامی انجام بدهد شکست خواهد خورد افزود: اسرائیل امروز در شرایط سختی به سر می‌برد و ۷ سفارت خانه خود را تعطیل کرده و مردمان این کشور به فروشگاه‌ها هجوم آورده اند و البته باید این ترس در وجودشان است.

نماینده ولی فقیه در استان به روز ۱۸ فروردین روز سلامتی اشاره کرد و گفت: همه باید برای سلامت خود اهمیت قائل شوند و بررسی سلامت خود را با انجام آزمایش‌های مورد نیاز مورد توجه قرار دهند.

امام جمعه یاسوج با اشاره به سالروز تاسیس بنیاد مسکن در هفته پیش رو گفت: اقدامات خوبی در سطح روستا‌ها انجام شده و باید به فکر مسکن باشیم.

وی با انتقاد از اینکه وضعیت ساخت مسکن در شهر یاسوج با مشکلاتی مواجه است افزود: قرار بود ۱۰ هزار مسکن در استان ساخته شود، اما با وجود حضور وزیر و معاون مسکن، اما تاکنون اقدام قابل توجهی انجام نشده است.

آیت الله حسینی همچنین به حادثه تلخ سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: در این حادثه شماری از جان برکفان نیروی انتظامی به شهادت رسیدند که نیاز است عاملان این حادثه تروریستی شناسایی و مجازات شوند.

نماینده ولی فقیه در استان در خصوص میزان زکات فطریه هم گفت: فطریه هر نفر برای مصرف گندم ۶۰ هزار تومان و یا سه کیلو گندم و فطریه هر نفر بر اساس مصرف برنج ۱۸۰ هزار تومان است.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *