بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » وضعیت تمامی مجروحان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پایدار است

وضعیت تمامی مجروحان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پایدار است

19160386_311.jpgسعید کریمی در جریان انتقال مجروحان یزدی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان به استان یزد آنها را همراهی کرده بود افزود: از ۴۴ مجروحی که به بیمارستان چابهار منتقل شده بودند، ۲۹ نفر به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند.

وی اظهار کرد: از ۱۵ مجروح باقیمانده در بیمارستان چابهار، ۱۳ نفر وضعیت مطلوبی داشتند و احتمالا طی ۲ روز آینده مرخص می شوند و ۲ نفر دیگر هم به اقدامات پیشرفته تر درمانی نیاز دارند.

وی تصریح کرد: در شهرستان راسک هم از ۳۳ مجروحی که به بیمارستان ارجاع شدند، تعداد ۲۳ نفر به صورت سرپایی درمان شدند و ۱۰ نفر دیگر هم نیاز به درمان های پیشرفته تری دارند.

معاون درمان وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: از آنجایی که برخی از مصدومان این حادثه، یزدی بودند و امکانات درمانی یزد بسیار پیشرفته و مطلوب است به درخواست خود، به این شهر منتقل شدند و اقدامات پیشرفته درمانی برای آنها انجام شده است.

وی از کارکنان بهداشت و درمان چابهار و راسک در راستای خدمت رسانی مطلوب به مصدومان و همچنین همکاری استان های معین شامل کرمان، یزد، زاهدان و دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قدردانی کرد.

به دنبال حمله تروریستی گروهک تروریستی جیش الظلم به مقرهای سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان، تعدادی از مدافعان و سبزپوشان حریم امنیت به فیض شهادت نائل آمدند.

استان یزد چهار هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *