بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » محور مقاومت در اوج آمادگی قرار دارد

محور مقاومت در اوج آمادگی قرار دارد

19158874_710.jpegزیاد النخاله در گفتگو با شبکه المیادین، افزود: محور مقاومت از ایران تا عراق، یمن، سوریه تا فلسطین متحد است و بر وحدت و یکپارچگی میدان تاکید می‌کند.

وی اضافه کرد: همه جبهه‌های محور مقاومت امروز برضد دشمن صهیونیستی متحد است و با این اتحاد و پایداری و مقاومت ملت فلسطین، پیروز می‌شویم.

دبیر کل جنش جهاد اسلامی فلسطین، گفت: محور مقاومت قدرتمند است و آنچه اکنون در جنوب لبنان، یمن و عراق در جریان است نشانه از وحدت این محور و آمادگی بسیار برای نبرد و مبارزه با دشمن صهیونیستی است.

زیاد النخاله دبیرکل جنش جهاد اسلامی فلسطین و «ابوفدک المحمداوی» معاون سازمان و رئیس ستاد حشدالشعبی عراق در راهپیمایی روز جهانی قدس تهران حضور یافتند.

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امروز – ۱۷ فروردین ماه – همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به رسم هر سال در سراسر کشور آغاز شد و ملت روزه دار ایران بار دیگر با مشت‌های گره کرده، فریاد خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

«روز قدس، از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» شعار راهپیمایی امسال است و از آنجا که ماه هاست مردم مظلوم فلسطین زیر آتش موشک و حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی قرار دارند، امسال مردم ایران قبل از ساعات اعلام شده در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و روز قدس متفاوتی را رقم زدند.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *