بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » روز قدس زمینه‌ساز آزادی قدس شریف است

روز قدس زمینه‌ساز آزادی قدس شریف است

19160378_103.jpg علیرضا ملاشاهی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس  بیان کرد: روز قدس یادگار ماندگار امام راحل است که با صراحت تمام از نابودی رژیم منحوس صهیونیستی صحبت می‌کردند و روز قدس را پشتوانه بی‌بدیل برای مجاهدان خط مقدم غزه و مردم مظلوم فلسطین دانستند.

 وی افزود: به فرموده امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، روز قدس روز اسلام است و این پیام زمینه‌ای برای آزادی قدس شریف خواهد بود.

 ملاشاهی ادامه داد: امروز همه آزادی‌خواهان و آزادی اندیشان جهان برای آزادی قدس و مردم مظلوم فلسطین وظیفه داریم از چنگال رژیم منحوس صهیونیستی به پا خیزند.

 وی خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار و روزه‌دار شهرستان زابل هم‌زمان با سراسر کشور با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت همه‌جانبه خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

 وی با بیان این که ایستادگی و مقاومت به‌عنوان رمز پیروزی، رژیم جعلی صهیونیستی را در سراشیبی سقوط قرار داده است، گفت: این رژیم، فلسطین را با قلدری تصاحب کرده است؛ اما خودشان در نهایت ضربه می‌خورند و آزادی فلسطین یک مسئله اسلامی و مربوط به دنیای اسلام است و هر مسلمانی وظیفه دارد در مقابل زورگویی بایستد.

 فرماندار ویژه زابل تأکید کرد: همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان باید علیه رژیم جنایت‌پیشه و جعلی صهیونیستی دست به افشاگری و اقدامات بازدارنده بزنند و ان‌شاءالله در این امر تسریع صورت گیرد تا اضمحلال و نابودی این رژیم غاصب هر چه زودتر تحقق یابد.

 وی ادامه داد: رژیم منحوس صهیونیستی که امروز در منطقه شکست‌خورده است دست به جنایتی از جمله حمله تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه بر خلاف قوانین بین‌المللی که منجر به شهادت مستشاران نظامی ایران شد دریغ نکرد و همچنین حمایت از گروهک تروریستی جیش الظلم که حادثه تروریستی چابهار و راسک جنایتی دیگر بود.

 وی تصریح کرد: پیروزی نهایی از آن ملت فلسطین است؛ زیرا پرچم پیروزی را محکم برافراشته و در آینده نزدیک در جزءجزء این خاک نصب می‌کنند.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *