بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » توقیف خودرو قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در اردبیل

توقیف خودرو قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در اردبیل

19160257_717.jpgسردار جواد تقوی گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از خودرو سواری تویوتا لنکروزر قاچاق از سوی فردی در شهرک کارشناسان شهر اردبیل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل با انجام بررسی‌های لازم و اطمینان از صحت گزارش دریافتی، پس از هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از پارکینگ منزل این خودرو قاچاق را کشف و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: با بررسی ماموران پلیس امنیت اقتصادی مشخص شد این خودرو در حال حاضر فاقد مدارک معتبر گمرکی بوده و قاچاق محسوب می‌شود و تردد آن غیرمجاز و غیرقانونی است.

سردار تقوی بیان کرد: کارشناسان ارزش خودرو سواری تویوتا لنکروز قاچاق توقیف شده را ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

او با اشاره به انتقال خودروی توقیفی به پارکینگ با دستور قضایی، اضافه کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل ادامه داد: فرد دستگیر شده با استفاده از پلاک غیرمجاز اقدام به استفاده از این خودرو قاچاق می‌کرد.

سردار تقوی پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

او همچنین از برخورد قاطع پلیس با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: هموطنان می‌توانند هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه ارتباطی ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *