بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » امروز جهان به عمق پلیدی رژیم صهیونیستی پی برده است

امروز جهان به عمق پلیدی رژیم صهیونیستی پی برده است

19160312_132.jpgمحمد هادی ایمانیه، در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز افزود: شاید بتوان گفت که تا قبل از این وحشی گری‌های این رژیم سفاک تعداد محدودتری از مردم دنیا از این میزان پلیدی اطلاع داشتند و شاید خود ما هم تا این میزان نسبت به پلید و جنایتکار بودن این رژیم واقف نبودیم، اما حوادث و جنایت‌های اخیر همه چیز را آشکار کرد.

او ادامه داد: به جرات می‌توان گفت که حوادثی که طی ۶ ماه گذشته به ویژه در غزه اتفاق افتاده در طول تاریخ بی سابقه است و شاید بتوان گفت مشابه آن فقط در دوران جنگ‌های صلیبی و چنگیز اتفاق افتاده است.

نماینده عالی دولت در فارس اظهار کرد: این حوادث تکرار تاریخ است، اما وقتی این سختی‌ها به اوج برسد خداوند وعده داده که به دنبال این سختی‌هایی که مردم تحمل می‌کنند، روز‌ها و ماه‌های آتی ایام پایانی عمر رژیم صهیونیستی خواهد بود.

ایمانیه، ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم شیراز در راهپیمایی روز قدس افزود: امروز شاهد حضوری بسیار پرشکوه‌تر از سال‌های گذشته هستیم و می‌بینیم که مردم مصمم‌تر از سال‌های قبل به صحنه آمده‌اند که این حضور بیانگر اوج شناخت و معرفت این مردم است که هرزمان که احساس می‌کنند حضورشان لازم است و می‌تواند به جریان سازی یک حرکت ضد ظلم جهانی کمک کنند با سلایق مختلف در صحنه حاضر می‌شوند.

او گفت: حتی برخی مشکلات از جمله مسائل معیشتی هم مانع حضور آنها نمی‌شود و آنها این مسائل را کنار می‌گذارند و غیرت مندانه به میدان می‌آیند و این حضور وظیفه ما مدیران را نیز سنگین‌تر می‌کند و ما خود را مدیون این مردم می‌دانیم و موظفیم به این مردم شریف خدمت کنیم.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *