بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » گوشی تاشو بسیار ارزان در راه است؟

گوشی تاشو بسیار ارزان در راه است؟

19156110_955.jpgاینفینیکس، برند چینی بازار موبایل که بیشتر به‌خاطر گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه‌اش شناخته می‌شود، در شرف عرضه‌ی محصولی جدید و هیجان‌انگیز قرار دارد.

به نوشته‌ی اندروید هدلاینز، محصول جدید برند اینفینیکس، Infinix Zero Flip نام دارد که اولین گوشی تاشدنی این شرکت است. موبایلی با شماره‌مدل X6962 در سایت‌های دریافت گواهی رؤیت شده است که گمان می‌رود گوشی اینفینیکس زیرو فلیپ باشد.

هنوز هیچ اطلاعاتی از جدیدترین محصول اینفینیکس منتشر نشده است؛ اما به‌احتمال بسیار زیاد قیمت گوشی جدید این شرکت، همچون سایر گوشی‌هایش، مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

اینفینیکس قصد دارد با عرضه‌ی گوشی Zero Flip در بازار بهترین گوشی تاشو به جایگاه مناسبی برسد و محصول منحصربه‌فردی که اقتصادی هم باشد، ارائه دهد. باید دید که آیا این شرکت می‌تواند با بزرگان بازار تاشدنی‌ها رقابت کند یا خیر.

ورود به بازار گوشی‌های تاشدنی نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی اینفینیکس به تجربیات جدید و همگام‌شدن با خواسته‌های کاربران است.

به‌نظر می‌رسد شگفتی‌های اینفینیکس به‌پایان نرسیده باشند؛ چرا که یکی‌دیگر از گوشی‌های اینفینیکس با شماره‌مدل X6860 نیز گواهینامه دریافت کرده است. هنوز تاریخ عرضه و قیمت گوشی زیرو فلیپ مشخص نشده؛ اما احتمالاً فاصله‌ی زیادی تا رونمایی از این گوشی نداریم.

منبع : زومیتمنبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *