بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » مشکلی در تامین بلیط برای مسافران ایلامی وجود ندارد

مشکلی در تامین بلیط برای مسافران ایلامی وجود ندارد

19155733_904.jpgسید زاهدین چشمه خاور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام اظهار کرد: در طول ۶ ماه گذشته بر اساس مصوبه‌ای که در استانداری ایلام در خصوص تامین بلیط اتوبوس شهروندان انجام شد، فروش بلیط اتوبوس از ساعت هشت صبح تا ۲ بعداز ظهر هر روز در محل ترمینال شهدای ایلام در دستور کار قرار داشته است که بر اساس تعداد بلیط‌های به فروش رفته، اقدام به تامین اتوبوس برای بعدازظهر همان روز  و بر اساس ساعت حرکت اتوبوس‌ها و شرکت‌های مسافربری مستقر در این ترمینال شود.

وی با بیان اینکه بر این اساس هیچ گونه محدودیتی بر اساس برنامه ریزی انجام شده در خصوص تامین و فروش بلیط اتوبوس وجود نداشته است، گفت: بر این اساس در هر روز با توجه به تعداد صندلی‌های مورد نیاز برای مسافران، اتوبوس هم به همان میزان نیز تامین شده و مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با تاکید بر اینکه محدودیتی در خصوص تامین اتوبوس برای مسافران نداریم، افزود: به هر میزان که اتوبوس بر اساس تعداد مسافران همان روز نیاز باشد، تامین می‌شود.

چشمه خاور بیان کرد: افرادی معدودی که هم اکنون در ترمینال شهدای ایلام هستند خواستار تهیه بلیط اتوبوس برای روز و یا روز‌های بعد هستند که این موضوع برخلاف مصوبه انجام شده است و ما قادر به این اقدام نیستیم.

وی تصریح کرد: واقعیت این است که اتوبوس‌ها در حال برگشت به ایلام هستند و باید به پایانه مسافری برسند تا ما بتوانیم کار فروش بلیط روز بعد را انجام دهیم و به محض ورود اتوبوس‌ها به ایلام، کار فروش بلیط در همان روز یعنی از ساعت هشت صبح تا ۱۴ انجام و هیچ مسافری برای رفتن به مقصد معطل نخواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با اشاره به تردد زوار عتبات عالیات در مرز مهران، ابراز کرد: در مرز مهران تردد زوار و ازدحام مسافر نیز داریم، اما هر تعداد که اتوبوس برای تردد مسافران از ترمینال شهدای ایلام نیاز داشته باشیم از مرز به ایلام منتقل شده و برای جابجایی زوار در مرز از ون و سواری استفاده می‌شود و مشکل خاصی در این زمینه نیز وجود ندارد.

چشمه خاور با اشاره به اینکه تامین اتوبوس برای مسافران بر اساس تقاضا است، ابراز کرد: با برنامه‌ریزی‌های حوزه حمل و نقل، ۱۲ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان استان اضافه شد و مشکل کمبود اتوبوس مرتفع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: افرادی که برای تهیه بلیط با مشکل مواجه هستند می‌توانند به نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در ترمینال شهدای شهرداری مراجعه یا با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

وی مطرح کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همراهی و تعامل مردم و هم استانی‌های ایلامی، شاهد تردد روان و بدون مشکل مسافران باشیم.

منبع: ایرنامنبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *