بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » فلسطین درد مشترک همه آزادیخواهان جهان است

فلسطین درد مشترک همه آزادیخواهان جهان است

19156238_558.jpg فرهاد شهرکی  بیان کرد: روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلام، رستاخیز استکبارستیزی مسلمانان جهان و روز وحدت انسان‌های حقیقت‌طلب و عدالت‌خواه و روز ستیز همیشگی با ظلم و بیداد است.

وی افزود: جهان در این روز شاهد حرکت یکپارچه امت اسلام و آزادی‌خواهان است؛ حرکتی که با زمان‌شناسی، ژرف‌اندیشی و آینده‌نگری پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) پایه‌گذاری شد تا مسئله فلسطین، پاره‌ای از تن جهان اسلام و قدس، قبله اول مسلمانان، هیچ‌گاه به فراموشی سپرده نشود.

وی افزود: جنایت جنگی و نسل‌کشی این روزهای اسرائیل علیه مردم غزه باعث شده است که هر روز در بسیاری از کشورهای مختلف جهان، شاهد صحنه‌های اعلام حمایت از مردم فلسطین و غزه و ابراز انزجار از اشغالگران صهیونیستی باشیم و ازاین‌رو به‌یقین روز قدس امسال شاهد خروش گسترده و یکپارچه مسلمانان و دیگر ملت‌های آزاده جهان، علیه جنایت‌های رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

نماینده منتخب مردم سیستان تأکید کرد: لذا امروز دیگر مسئله فلسطین، مسئله‌ای منطقه‌ای، عربی و حتی جهان اسلام نیست، بلکه درد مشترک تمام آزادی‌خواهان دنیاست و مدعیان دروغین حقوق بشر نیز، یارای حمایت علنی از این رژیم نامشروع را از کف داده‌اند. اینک که مجال دیگری برای فریاد علیه ظلم و ستم در روز قدس فراهم آمده است، شرکت در راهپیمایی این روز به منزله اعلام برائت و ابراز انزجار از دولت‌های متجاوزی است که دهه‌ها است حقوق مظلومین و ستم‌دیدگان فلسطین و حرمت قدس شریف را نادیده گرفته و هر روز بر دامنه تجاوز و ظلم خود می‌افزایند.

وی ادامه داد: اینجانب ضمن محکوم‌کردن جنایات ضدبشری رژیم جانی و فانی صهیونیستی که تازه‌ترین آن‌ها، حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق، و تعرض به خاک مقدس ایران اسلامی و به‌شهادت‌رساندن جمعی از فرزندان رشید این مرزوبوم است، بدین‌وسیله از آحاد امت اسلامی و ایرانیان عزیز، به‌ویژه مردم شریف، غیور و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان دعوت می‌کنم تا همچون همیشه با حضور گسترده و پرشور، خشم خود از این رژیم منفور و حامیان غربی آن را به نمایش بگذارند.

شهرکی تصریح کرد: بر همه مسلمانان واجب است که پس از یک ماه عبادت خالصانه در ماه مبارک رمضان، با شرکت در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بیعت نمایند، تا استکبار جهانی بداند که مسئله فلسطین همچنان مسئله اول عالم اسلام است.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *