بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » رژیم صهیونیستی بدون شک از منطقه ریشه‌کن خواهد شد

رژیم صهیونیستی بدون شک از منطقه ریشه‌کن خواهد شد

19154724_929.jpgمجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای ضمن بزرگداشت روز جهانی قدس، از همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
«وَلَقَد کَتَبنَا فِی الزَّبُورِ مِن بَعدِ الذِّکرِ أَنَّ الأَرضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّـلِحُونَ» (انبیاء: ۱۰۵)

قدس قبله نخست مسلمانان جهان و قلب فلسطین است و از بحر تا نهر موطن اصلی ملتی است که سرزمینشان با توطئه استکبار جهانی و کشتار مردان و زنان و کودکان بی دفاع به دست صهیونیسم جنایتکار غصب شد.

مسأله فلسطین موضوع وحدت‌بخش جهان اسلام بوده و خواهد بود و نامگذاری روز قدس توسط امام خمینی (ره) همچون حلقه‌ی وصلی است برای هم صدایی مسلمانان و مستضعفان و آزادگان جهان با قدس شریف و مبارزه برای آزادی فلسطین مظلوم.

مبارزه برای آزادی فلسطین فریضه اسلامی و انسانی است و هدف این مبارزه، بازگشت همه فلسطینیان به کشور خویش و آزادی همه سرزمین فلسطین از بحر تا نهر است و نصرت الهى حتمى است. «وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُۥ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ»

روز قدس امسال را در حالی برگزار می‌کنیم که عملیات «طوفان‌الاقصی» هیمنه پوشالی شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را از بین برده و اراده شکست‌ناپذیر فلسطین جایگزین آن شده است.

امروز غزه نماد تقابل حق و باطل و خط مقدم مواجهه جبهه استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل با مستضعفان جهان است و صبر و استقامت ملت فلسطین در مقابل جنایت‌ها و وحشیگری‌های رژیم صهیونیستی که با حمایت کامل غرب انجام می‌شود، جلوه‌ای است که به اسلام عزت بخشیده و موضوع فلسطین را علی‌رغم خواست دشمن، به مسئله اول جهان تبدیل کرده است.

امروز رژیم بی آبروی صهیونیستی که خسارت‌های جبران‌ناپذیری را متحمل شده همچنان به جنایت خود ادامه می‌دهد. زن، کودک، پیر و جوان غیرمسلح را به قتل می‌رساند. خانه‌ها را ویران می‌کند. از ورود غذا و دارو جلوگیری می‌کند و دروغگویان مدعی حقوق بشر در اروپا و آمریکا در برابر این همه جنایت، سکوت کرده و نه تنها از مظلوم دفاع نمی‌کنند بلکه به رژیم کودک کش و خونخوار صهیونیستی کمک می‌کنند.

امروز دنیای اسلام می‌بیند که نمی‌توان به قدرت‌های نژادپرست غربی اعتماد کرد و کشور‌های اسلامی خودشان باید با حفظ انسجام و اقتدار خود با قطع روابط سیاسی و اقتصادی با رژیم منحوس صهیونیستی، تعقیب و مجازات سران جنایتکار صهیونیست و آمریکا را در مجامع بین‌المللی پیگیری کند.

به توفیق الهی مبارزه فلسطین به نتیجه نهایی خود نزدیک خواهد شد و رژیم صهیونیستی بدون شک به همت ایمان و غیرت جوانان و مردم فلسطین از این منطقه ریشه‌کن خواهد شد.

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بزرگداشت روز جهانی قدس از همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان دعوت می‌کند تا با مشارکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ در سراسر جهان، با اعلام انزجار از وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی حامی مردمانی باشند که با جان خود از قدس شریف دفاع می‌کنند.

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامیمنبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *