بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » تمهیدات ترافیکی روز قدس در قزوین

تمهیدات ترافیکی روز قدس در قزوین

19155206_292.jpg



سرهنگ سید علی آسیایی رئیس پلیس راهور استان قزوین گفت: محدودیت ترافیکی در مرکز استان از ساعت ۶ صبح و در مسیر منتهی به مراسم راهپیمایی اجرا شده و از تردد وسایل نقلیه در این مسیر‌ها جلوگیری و خودرو‌های پارک شده با استفاده از جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین در خصوص مسیر راهپیمایی و محدودیت‌های ایجاد شده، بیان کرد: راهپیمایی روز قدس از میدان میرعماد-خیابان نادری-میدان آزادی-خیابان امام- مسجدالنبی برگزار خواهد شد و پارک و عبور خودرو از تمامی ورودی‌های کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به این مسیر در هر دو ضلع شرقی و غربی مسدود و محدودیت کامل اعمال می‌گردد.

سرهنگ آسیایی با معرفی خیابان‌های سعدی و فردوسی به عنوان مسیر‌های جایگزین مسیر راهپیمایی، تاکید کرد: تردد وسایل نقلیه به ویژه موتورسیکلت‌ها در طول مسیر راهپیمایی ممنوع است و ماموران راهنمایی و رانندگی با موتورسیکلت سوارانی که اقدام به تردد در محل برگزاری راهپیمایی می‌کنند، برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه در شهر‌های دیگر نیز محدودیت‌های ترافیکی در مسیر‌های راهپیمایی اجرا خواهد شد، از شهروندان درخواست کرد: برای حضور در مراسم راهپیمایی حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و پلیس را در تامین نظم و امنیت ترافیکی مراسم یاری دهند.



منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *