بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » تعریض مسیر دسترسی خیابان امامزاده ابراهیم (ع) و بلوار کشاورز قم

تعریض مسیر دسترسی خیابان امامزاده ابراهیم (ع) و بلوار کشاورز قم

19155975_550.jpeg احمد ترکمن،مدیر منطقه شش شهرداری قم با اشاره به طرح تعریض مسیر دسترسی خیابان امامزاده ابراهیم (ع) و بلوار کشاورز قم اظهار داشت: با توجه به حجم ترافیک این محدوده، نزدیکی ایستگاه مترو و مشکلات عدیده شهروندان در مسائل ترافیکی، اقدام به اجرای این طرح صورت گرفت.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح بیش از ۱۵۵ متر عرصه و ۱۴۰ متر اعیان در دو ملک، تملک شد، خاطرنشان کرد: این تملکات بیش از ۸۵ میلیارد ریال هزینه داشته است.

مدیر منطقه شش شهرداری قم افزود: اهمیت اجرای این طرح با بهره‌برداری از ایستگاه‌های مترو در آینده‌ای نه‌چندان دور بیشتر به چشم می‌آید و از اهداف اجرای آن می‌توان به کاهش بار ترافیکی محدوده، کاهش تصادفات، ایمنی هر چه بیشتر عابرین پیاده، بهبود سیما و منظر شهری و … اشاره کرد.

وی با تأکید بر اینکه املاک واقع‌شده در این طرح به‌صورت ورثه‌ای بوده، که روند قانونی تملک را بسیار طولانی و فرسایشی می‌کرد، ابراز کرد: با تلاش بی‌وقفه همکاران خدوم در واحد املاک، شهرسازی و خدمات شهری منطقه، سعی شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن این روند به اتمام رسیده و هم‌اکنون شاهد بازگشایی مسیر هستیم.

ترکمن در خاتمه تصریح کرد: آبادانی، توسعه و پیشرفت هر شهر در گرو تعامل و همکاری شهروندان با شهرداری است و خوشبختانه این امر در منطقه شش محسوس بوده و امیدواریم با همین روند در سال جدید بتوانیم پروژه‌های عمرانی و خدماتی بسیاری را به بهره‌برداری رسانده و در اختیار شهروندان محترم قرار دهیم.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *