بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » امام جمعه و استاندار همدان مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند

امام جمعه و استاندار همدان مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند

19154553_943.pngدر پیام مشترک آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی و علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان آمده است: روز جهانی قدس، نماد حق طلبی و آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی با مستکبران جهان بالاخص رژیم غاصب اسرائیل است که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذاری شد تا این روز نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین باشد.

در ادامه این پیام مشترک آمده است: در ماه‌های اخیر قلب انسان‌های آزاده دنیا داغدار خون‌های پاک بر زمین ریخته شده بیش از ۳۰ هزار نفر از جمله کودکان و زنانی است که در غزه پناهی برای در امان ماندن از چنگال جلادان غاصب صهیونیست نداشتند، عمق فجایع ضدبشری صهیونیست‌ها و هم‌پیمانانشان به اندازه‌ای است که امروز در هیچ جای جهان، کشوری را نمی‌توان یافت که مردمش علیه جنایات و وحشی‌گری‌های صهیونیست‌های غاصب و حمایت از مردم مظلوم غزه راهپیمایی برگزار نکنند.

این پیام می‌افزاید: روزی که خروش یکپارچه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان، لرزه بر پیکره صهیونیسم بین‌الملل انداخته و زوال غاصبان قدس شریف و تحقق وعده و سنت الهی حکومت صالحان بر زمین را نویدی دوباره می‌دهد.

در ادامه این پیام آمده است: حضور پرشور مردم مؤمن و ولایت‌مدار استان همدان در راهپیمایی روز قدس امسال تفاوتی بزرگ با سال‌های قبل دارد و این حضور، پاسخی قاطع به جنایت‌های اسرائیل و آمریکای جنایتکار در به شهادت‌رساندن عده‌ای از خوبان کشورمان به خصوص سردار سرافراز شهید زاهدی بوده و بار دیگر تاکیدی بر این اصل است که روحیه ایثار، مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت‌های ظالم در انحصار مرز‌ها نخواهد بود.

امام جمعه و استاندار همدان در این پیام با دعوت از اقشار مختلف مردم دارالمؤمنین و دارالمجاهدین استان همدان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس و دوشادوش مسئولان نظام مقدس‌جمهوری‌اسلامی، این حرکت عظیم را نشان از عزم و اراده مردمی می‌دانیم که هیچگاه صحنه را برای حمایت از مظلومان ترک نکرده‌اند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با دستور و تدبیر ارزشمند و تاریخی امام راحل برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی، روز جهانی قدس نامگذاری شده است.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *