بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » ادامه روند تخریب مغازه‌های مقابل قبرستان نو قم

ادامه روند تخریب مغازه‌های مقابل قبرستان نو قم

19156004_793.jpgمحمد رمضانی،مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به اقدامات در راستای تملکات و بازگشایی پیرامون پروژه قبرستان نو اظهار داشت: با همت و تلاش همکاران منطقه هفت و حمایت‌های دکتر سقائیان نژاد شهردار و مدیریت شهری، با تمام تلاش و با سرعت در حال تملک و تخریب املاک مقابل قبرستان نو هستیم.

وی با بیان اینکه مجموع تملکات ۱۳۲ باب مغازه است و افزود: روز گذشته نیز تعداد ۱۰ باب از املاک واقع در این طرح تخریب شد که تعداد املاک تخریب‌شده به حدود ۶۰ باب رسیده است.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم خاطرنشان کرد: شهرداری در نظر دارد با بهسازی قبرستان نو و تخریب مغازه‌های مجاور اقدام به ایجاد باغ مزار کرده و این مجموعه حدود ۵ هکتاری را به فضایی مناسب که در نزدیکی حرم مطهر حضرت معصومه (س) قرار دارد، تبدیل کند.

وی ادامه داد: در طول زمان اجرای پروژه حمایت‌های بسیاری از طرف شهردار قم و مجموعه مالی شهرداری در زمینه پرداخت هزینه تملکات این مجموعه صورت گرفت که امیدواریم به‌زودی این پروژه اجرایی شده و مکانی درشان شهر مقدس قم فراهم شود.

رمضانی در خاتمه ضمن تقدیر از شهروندانی که با صبوری، شهرداری و مدیریت شهری را در رسیدن به اهداف و اجرای پروژه‌ها یاری می‌کنند، گفت: به‌عنوان مجموعه مدیریت شهری در تلاش هستیم تا جایگاه شهر مقدس قم را همواره ارتقا داده و شهرمان را در میان سایر شهر‌های کشور از بهترین و زیباترین شهر‌ها قرار دهیم که این امر نیازمند پشتیبانی مدیران شهر مقدس و هم حمایت شهروندان فهیم و دوستدار قم است.

 منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *