بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » ۴ افسر پلیس رژیم صهیونیستی در عملیاتی در غرب قلقیلیه زخمی شدند

۴ افسر پلیس رژیم صهیونیستی در عملیاتی در غرب قلقیلیه زخمی شدند

19149225_309.jpgچهار افسر پلیس رژیم صهیونیستی در یک عملیات زیرگیری در نزدیکی شهر کوخاو یائیر واقع در غرب قلقیلیه در شمال کرانه باختری مجروح شدند و  پلیس این رژیم عامل این عملیات را به شهادت رسانده است.

بامداد چهارشنبه عملیات زیرگیری در نزدیکی شهرک «کوخاو یائیر» در نزدیکی شهر الطیره اشغال شده در سال ۱۹۴۸ در غرب قلقیلیه رخ داد که منجر به زخمی شدن چهار نیروی پلیس اشغالگر شد که حال ۲ نفر از آنها وخیم است.

سازمان «ستاره سرخ داوود» نیز زخمی شدن چهار نیروی پلیس اشغالگر را تایید کرد. در همین حال، پلیس رژیم صهیونیستی گفت که عامل این عملیات تلاش کرد به پرسنل امنیتی در یک ایست بازرسی نظامی در نزدیکی محلی که عملیات انجام شد، چاقو بزند.

این رسانه‌ها از شهادت عامل حمله به شهرک کوخاو یائیر خبر دادند و توضیح دادند که عامل این حمله پس از زیر گرفتن چهار افسر پلیس به دویدن خود ادامه داد و به سمت پاسگاه نظامی «الیاهو» رفت که در آنجا قصد داشت با چاقو به نگهبانان ضربه بزند، اما در آنجا مجروح شد.

وبگاه‌های خبری رژیم صهیونیستی فاش کردند که ارتش در جستجوی دومین عامل احتمالی بود و نیرو‌ها «پس از پیاده شدن فردی از خودرویی که این عملیات را انجام داد، در نزدیکی ایست بازرسی الیاهو، شروع به جستجوی محل کردند تا اینکه نیرو‌های پلیس بازگشتند و آنچه را به عنوان «فرضیه عامل دوم» خوانده بودند، رد کردند.

این عملیات در بحبوحه تشدید فعالیت‌های مقاومت مسلحانه در کرانه باختری انجام می‌شود، جایی که در روز پنجشنبه در ۲ عملیات تیراندازی چریکی که تعدادی خودروی شهرک نشینان را در منطقه دره اردن در کرانه باختری هدف قرار داد، چندین تلفات رخ داد که حال یکی از زخمی‌ها وخیم بود.

منبع: ایسنامنبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *