بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » کسب ۳ امتیاز در سیرجان سکوی پرتاب پرسپولیس است/ واگذاری مالکیت سرخابی‌ها اجرا نمی شود

کسب ۳ امتیاز در سیرجان سکوی پرتاب پرسپولیس است/ واگذاری مالکیت سرخابی‌ها اجرا نمی شود

19148807_704.jpgمحمود شافعی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان پایتخت اظهار کرد: بازیکنان در ایام تعطیلات نوروز بیشتر درگیر بازی‌های ملی و ۲ دیدار مقدماتی جام جهانی بودند، اما به نظرم روند کیفی تیم با توجه به بازی دوستانه‌ای که برابر تیم مس رفسنجان انجام دادند شرایط مطلوبی برای ادامه لیگ دارند. البته با توجه به تعطیلات چند هفته‌ای شاید یک مقدار بازیکنان از شرایط آرمانی دور باشند.

شافعی درباره بازی پرسپولیس برابر تیم گل گهر سیرجان بیان کرد: گل گهر تیم خوب و پرمهره‌ای است و همیشه بازی‌های این  ۲ تیم جذاب بوده است، چه زمانی که قلعه نویی سرمربی این تیم بوده و چه زمانی که مربی یونانی هدایت گل گهری‌ها را برعهده گرفته است. به نظرم کسب ۳ امتیاز در سیرجان  از سوی پرسپولیس می‌تواند سکوی پرتاب خوبی باشد. به طور حتم  تیم استقلال در بازی‌های باقی مانده اش امتیاز از دست می‌دهد.

او درباره اینکه نبود چند ملی پوش در تمرینات پرسپولیس در روند این تیم تاثیرگذار است، گفت: بازیکنان پرسپولیس که از تیم ملی می‌آیند باید سطح فنی شان بالاتر باشد که بتوانند تاثیرگذاری شان را در بازی نشان بدهند، اما در بازی‌های جام ملت‌ها شاید این مسئله را کم دیدیم، بازیکنی که از تیم ملی آمده است،  بتواند  اختلاف سطح فنی اش را به بقیه بازیکنان نشان بدهد. برعکس بازیکنانی که مدعی ملی پوش شدن داشتند بیشتر عملکردشان به چشم آمد. با توجه به اینکه از ۲ بازی مقدماتی چند روزی گذشته است، بازیکنان می‌توانند شرایط خود را برگردانند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود که سرخپوشان را به ۲ بانک غیر دولتی واگذار خواهند کرد، گفت: من فکر می‌کنم تا مرحله نهایی شدن چند سال طول بکشد، چون قطعا به این راحتی نمی‌توانند این انتقال را انجام بدهند. شاید فقط به صورت شفاهی بگویند که مالکیت سرخابی‌ها انتقال یافته است، اما  به نظرم مکتوب و نهایی نمی‌شود و تا چارت اداری اش سپری شود به پایان این دولت نمی‌رسد.

او درباره اظهارات خاندوزی در مورد اینکه تشریفات اداری واگذاری مالکیت سرخابی‌ها به بانک های غیر دولتی در حال انجام است، گفت: به نظرم این موضوع خنده داری است، که نزدیک به ۴۰ سال است، که این ۲ تیم قرار است  مستقل و روی پای خود بایستند. تمام تیم‌های دنیا از فروش سهام خود می‌توانند امورات خود را بگذرانند، اما این اتفاق برای تیم های ما نمی افتد. 

شافعی درباره اینکه تیم پرسپولیس با  پرداخت بدهی‌های خود توانست مدارکش را برای صدور مجوز حرفه‌ای بارگذاری کند، بیان کرد: با این وضعیت هیچ شخص حقیقی و حقوقی هزینه‌های سرسام آور این ۲ باشگاه را تقبل نمی‌کند. اگر سرخابی‌ها به ۲ بانک انتقال یابند به صورت صوری و  موقتی است، تا این دولت به پایان برسد و به دولت بعدی می‌رسد و  به یک پروسه زمان بر نیاز داردکه سهامشان به مردم واگذار شود و هیئت مدیره را مردم مشخص کنند و مدیرعامل از سوی هیئت مدیره انتخاب شود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اعتراض هواداران استقلال به واگذاری پرسپولیس به بانک ملت اظهار کرد: به نظرم موضوع واگذاری سرخابی‌ها فقط بازی رسانه‌ای است.  شک نکنید  مالکیت قطعی به مرحله اجرا نمی‌رسد. اینها به علت   خطر حذف از آسیا و کاهش اعتراضات مردمی این حرف‌ها را می‌زنند.

او درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند امسال قهرمان شود، بیان کرد: اگر  تیم پرسپولیس ۳، ۴ بازی خارج از خانه را با برد پشت سر بگذراند به طور حتم قهرمان می‌شود. البته سرخپوشان در بازی‌های خانگی مشکلی ندارند و به هر نحوی شده پیروز می‌شوند.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *