بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » کاهش ۲۵ درصدی میزان جرایم به وقوع پیوسته در ایام تعطیلات نوروز

کاهش ۲۵ درصدی میزان جرایم به وقوع پیوسته در ایام تعطیلات نوروز

19152194_477.jpgمهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : طرح نوروزی پلیس از ۲۹ اسفند تا ۱۴ فروردین برگزار شد و نتیجه آن کاهشی شدن همه معضلات اجتماعی خصوصاً پدیده سرقت بود.

وی با بیان اینکه در نوروز ۱۴۰۳ مجموع جرائم ۲۵ درصد نسبت به نوروز ۱۴۰۲ کاهش داشت افزود: سرقت از مسافران نوروزی امسال ۵۰ درصد نسبت به نوروز سال گذشته کاهش پیدا کرد و مهمانان کرمانشاه با خاطره ای زیباتر نسبت به سال های گذشته استان ما را ترک کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در نوروز امسال شاهد کاهش ۴۷ درصدی سرقت منزل، ۳۹ درصدی سرقت مغازه و پنج درصدی سرقت خودرو بودیم.

سردار حاجیان با بیان اینکه سرقت های مهم نیز از ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ حدود ۲۸ درصد و سرقت های جزئی هم ۲۴ درصد در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشت یادآور شد: پلیس در سال جدید با همه توان از امنیت و آرامش مردم دفاع و به مجرمان و مخلان نظم و امنیت اجازه عرض اندام را نخواهد داد.

وی تاکید کرد: پلیس به عنوان ضابط قانون در کنار دستگاه قضایی بر کار و وظایف دیگر دستگاه ها نظارت خواهد کرد و هر جایی کوتاهی ببیند به نفع مردم مطالبه گری کرده و سازمان ها نیز مکلف به اجرای وظایف خود خواهند بود.

سردار حاجیان با بیان اینکه هوشمندسازی پلیس در سال ۱۴۰۳ شتاب خواهد گرفت و مجرمان تحت نظارت شدیدتری قرار می گیرند گفت: در این ارتباط سامانه دوربین های داخل شهر هوشمند سازی شده و تمامی گشت های پلیس نیز مجهز به دستگاه جی پی اس شده اند تا در کمترین زمان ممکن در سر صحنه حضور پیدا کنند .منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *