بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » «لشکر قدس»؛ عنوان برنامه‌های شهرداری تهران در روز جهانی قدس

«لشکر قدس»؛ عنوان برنامه‌های شهرداری تهران در روز جهانی قدس

19151736_548.jpgمصطفی زیبایی نژاد در توضیح ویژه برنامه‌های «لشکر قدس» که در پاسداشت روز جهانی قدس برگزار می‌شود، گفت: یکی از سیاست‌هایی که امسال در همه برنامه‌ها بر آن تأکید داریم ترویج فرهنگ جهاد، پایداری، مقاومت و استکبارستیزی به عنوان الگوی پیشرفت و تعالی در بین نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی است و قصد داریم با ایجاد زمینه و امکان حضور و مشارکت فعال کودکان و نوجوانان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس نسبت به روشنگری در خصوص اهمیت و تاثیر حضور و وحدت ملت‌های مسلمان در حمایت از غزه و فلسطین و نقش آن‌ها در شکست نقشه‌های استکبار جهانی و نگاه جهانی به مسئله فلسطین بپردازیم.

زیبایی نژاد با اشاره به اینکه برنامه‌های شهرداری تهران در روز جهانی قدس با شعار طوفان الاحرار و تحت عنوان محوری لشکر قدس برگزار خواهد شد، افزود: برنامه محوری روز قدس از ساعت ۹ صبح روز جمعه با تجمع کودکان، نوجوانان و مادران در حمایت از کودکان و مادران فلسطینی در میدان انقلاب با اجرای برنامه‌های فرهنگی مقاومت برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران در تشریح این برنامه افزود: ویژه برنامه‌های فرهنگی با موضوع مقاومت تحت عنوان پویش مردمی من لشکر قدسی ام در این راستا طراحی شده است و در استیج اصلی برنامه در میدان انقلاب برگزار می‌شود. حضور هنرمندان حوزه مقاومت، شاعران مردمی، مداحان به نام و برگزاری ویژه برنامه‌های کودک و نوجوان در این اجتماع بزرگ انجام می‌شود.

وی افزود: رونمایی از سرود لشکر قدس با اجرای گروه سرود ۱۰۰۰ نفره شامل نوجوانان مدارس شهر تهران از برنامه‌های ویژه در این تجمع بزرگ مردمی خواهد بود.

زیبایی نژاد در ادامه یادآور شد: طراحی و اجرای پردیس‌های فرهنگی مقاومت در مسیر راهپیمایی با استقرار غرفه‌های فرهنگی و خدماتی و همچنین ارائه خدمات ویژه به کودکان و نوجوانان و توزیع محصولات فرهنگی به مناسبت این روز تاریخی به راهپیمایان روز جهانی قدس از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه مناطق و مجموعه‌های شهرداری تهران به برنامه‌ها و استیج‌ها و پردیس‌های فرهنگی در مسیر‌های راهپیمایی می‌پردازند، تصریح کرد: نمایشگاه بزرگ دیار مقاومت با شبیه سازی سازه‌هایی از نماد کشور‌های جبهه مقاومت و سازه بزرگ قدس شریف در کنار این اجتماع بزرگ مردمی در میدان انقلاب برگزار می‌شود. همچنین توزیع اقلام فرهنگی و تبلیغی در حوزه مقاومت، نصب تصاویر کودکان و مادران فلسطینی، شهدای مقاومت و… و همچنین ایجاد فضاسازی مناسب برای روشن نمودن شمع برای همدردی با مردم مظلوم فلسطین از دیگر برنامه‌ها برای این روز خواهد بود.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران در پایان خاطر نشان کرد: ویژگی برنامه‌های پاسداشت روز جهانی قدس شهرداری تهران در سال جاری این است که محدود به یک روز و یک مکان خاص نیست بلکه در هفته منتهی به روز جهانی قدس در تمامی محلات و سطح شهر برنامه‌های مناسبتی به اجرا درخواهد آمد.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *