بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » شناسایی و دستگیری سارق میلیاردی ارز دیجیتال در قشم 

شناسایی و دستگیری سارق میلیاردی ارز دیجیتال در قشم 

19151703_698.jpgسرهنگ علي اکبر مرادي فرمانده انتظامي شهرستان قشم گفت : در پي مراجعه و اعلام شکايت يکي از شهروندان مبني بر سرقت مقداري ارز ديجيتال از کيف پول وي،  پيگيري موضوع در دستور کار  پليس فتا  اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود  : در تحقیقات اولیه صورت گرفته  مشخص شد، مقداری ارز دیجیتال به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط فردی ناشناس از کیف پول دیجیتال مالباخته به سرقت رفته است.

اين مسئول انتظامي گفت : با بررسي هاي همه جانبه و تلاش بي وقفه کارشناسان پليس فتا  و انجام اقدامات تخصصي و پليسي، سارق شناسايي   و با هماهنگي قضايي  در يک عمليات ضربتي و غافلگيرانه دستگير که مشخص شد سارق مورد نظر يکي از دوستان شاکي بوده که در زمينه ارزهاي ديجيتال فعاليت داشته و با سوء استفاده از اعتماد مالباخته با ترفند اعتمادسازي و سوء استفاده از غفلت وي اقدام به برداشت ارز از کيف پول ديجيتال وي کرده است.

فرمانده انتظامي قشم با بيان اين که متهم دستگير شده با تشکيل پرونده به دستگاه قضايي معرفي شد، عموم   شهروندان توصيه کرد: همواره مراقب ترفند کلاهبرداران و سودجويان باشند و توصيه‌هاي پليس فتا را جدي بگيرند و در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در فضاي مجازي در اسرع وقت موضوع را به پليس فتا گزارش نمايند.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *