بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » جبهه مقاومت در حال گسترش است و هرگز فلسطین را تنها نخواهد گذاشت

جبهه مقاومت در حال گسترش است و هرگز فلسطین را تنها نخواهد گذاشت

19151834_725.jpgهادی العامری دبیرکل سازمان بدر عراق در اظهاراتی خطاب به مردم غزه اعلام کرد: ما از عمق وجود به شما تسلیت می‌گوئیم؛ انسان‌های شریف شما را رها نکردند، بلکه آنهایی که عادی سازی کردند شما را تنها گذاشته اند.

طبق گزارش المیادین، العامری با اشاره به قانون خروج نیرو‌های آمریکایی از عراق گفت: هیچ بازگشتی از تصمیم خود برای رد حضور نیرو‌های خارجی در کشورمان وجود ندارد و امروز مصمم تریم تا به اشغالگری آمریکا پایان دهیم.

وی اضافه کرد: جنایت‌هایی که امروز در غزه در حال رخ دادن است، ماهیت واقعی آمریکا و غرب را آشکار کرده است و موضع عراق در رد هر نوع اشغالگری، محکم و اصولی است.

العامری ادامه داد: جبهه مقاومت در حال گسترش است و این محور هرگز حاضر به تنها گذاشتن فلسطین نیست و قدرتمندترین نیروی جهان نمی‌تواند مردان ما را از ایفای نقش خود باز دارد.

دبیرکل سازمان بدر عراق تصریح کرد: مقاومت همچنان استوار است و نبرد را با عقلانیت و مهارت تمام مدیریت می‌کند، حتی آمریکایی‌ها نیز اعتراف کرده اند که از بین بردن حماس یک خیال است.

وی گفت: باید در نظام بین المللی ناعادلانه‌ای که در حال حاضر بر جهان حکومت می‌کند تجدید نظر شود.

العامری تأکید کرد: عملیات طوفان الاقصی کشور‌های استکباری را در دایره محکومیت و طرد قرار داد و مشخص شد که آمریکا و غرب پشت جنایات رژیم صهیونیستی هستند.

العامری: همانطور که مقامات خود رژیم اسرائیل اذعان دارند، مقاومت این رژیم اشغالگر را به سراشیبی شکست سوق داده و آن را با چالش‌های وجودی روبروکرده است.

دبیرکل سازمان بدر در پایان گفت: طوفان الاقصی یک نقطه عطف واقعی در روند مسئله فلسطین بود و درحالی که استکبار جهانی به دنبال از بین بردن آن بود، این عملیات مسئله فلسطین را احیا کرد.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *