بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » اطفای حریق یک اصله درخت کاج مشهد در باغ گل‌های اصفهان

اطفای حریق یک اصله درخت کاج مشهد در باغ گل‌های اصفهان

19152156_207.jpgسرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با اشاره به مهار حریق یک اصله درخت کاج مشهد در باغ گلهای اصفهان گفت:حریق این درخت حدود ۱۵ تا ۲۰ ساله با تلاش باغبانان حاضر در باغ گل‌ها اطفا شد.

امیر رضایی افزود: مقارن با ساعت ۱۷:۰۰ امروز _چهارشنبه پانزدهم فروردین_ یک اصله درخت کاج مشهد در باغ گل‌های اصفهان با سن تقریبی ۱۵ تا ۲۰ سال دچار حریق شد که بلافاصله با شماره ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اصفهان تماس برقرار و حریق اعلام شد.

او گفت:: با وقوع این حریق تمام باغبانان زحمتکش فعال در باغ گل‌ها با استفاده از کپسول‌های خاموش‌کننده نسبت به اطفای حریق اقدام کردند و تا قبل از رسیدن آتش‌نشانان موفق به اطفای آن شدند.

سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان تصریح کرد: پس از اطفای حریق، اقدامات اولیه برای بهبود وضعیت درخت و خنک کردن آن توسط دستگاه‌های مخصوص آب‌پاش به تنه و شاخه‌های آن صورت پذیرفت.

رضایی ادامه داد: تصاویر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر استفاده از دستگاه سمپاش مربوط به پس از اطفای حریق درخت و به منظور خنک کردن تنه آن بوده است.

اوخاطرنشان کرد: بررسی‌های اولیه برای یافتن علت حریق توسط تیم فنی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان در حال انجام است.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *