بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » احداث ۵۰۰ کلاس درس جدید توط خیرین در استان اردبیل

احداث ۵۰۰ کلاس درس جدید توط خیرین در استان اردبیل

19152233_775.jpegبهزاد محمدی در بیست و ششمین جلسه ستاد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته قرار است که برای تامین فضای آموزشی مورد نیاز استان اردبیل، ۲ هزار کلاس درس جدید در سطح این استان شود.

او با اشاره به آغاز اقدامات اولیه برای ساخت ۷۵ کلاس درس از محل اعتبارات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: مذاکره برای انعقاد قرارداد احداث ۸۸ کلاس درس با قرارگاه امام حسن (ع) آغاز شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل تامین فضای آموزشی استاندارد را از نیاز‌های اساسی این استان ذکر کرد و افزود: برای سال جاری احداث ۲۳۰ کلاس درس برنامه‌ریزی‌شده که از این تعداد ۷۵ کلاس درس قبل از عید کلنگ‌زنی شده است.

جواد قرآن‌نویس، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: هر ساله شاهد برگزاری جشنواره‌های ارزشمند همراه با تعهدات مالی خیرین در امر مدرسه سازی هستیم و برای پربار کردن جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در سال جاری نیازمند دعوت از خیرین و افراد شاخص و سرشناس ملی و استانی هستیم.

کلام الله صفری، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل، مربوط به ارگان خاصی نیست و به همین علت، همکاری همه افراد خیرخواه و مدیران استان را می‌طلبد.

 منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *