بی پرده نیوز

جدید ترین و داغ ترین اخبار روز دنیا را اینجا بخوانید

جدیدترین اخبار

خانه » کشتار امدادگران در غزه شوکه کننده است

کشتار امدادگران در غزه شوکه کننده است

19148058_443.jpgتوحش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به تازگی جان شماری از امدادگران بین المللی را در این باریکه گرفته است. از آنجا که یکی از این امدادگران ملیت انگلیسی دارد، مقامات لندن که در قبال کشتار ۳۳ هزار غیرنظامی سکوت کرده بودند مجبور به خروج از غار تاریک خود شدند. 

به گزارش الجزیره، ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس امروز (سه شنبه) خواستار پاسخگویی در قبال کشته شدن شهروند این کشور در غزه شد.

وی در این باره گفت: من از جان باختن دستکم یکی از اتباع خود که در حال توزیع کمک‌های بشردوستانه در غزه بود شوکه شده و ناراحت هستم. به طور مشخص در این زمینه سوالاتی وجود دارد که باید پاسخ داده شود. 

جمهوری ایرلند نیز اقدام رژیم صهیونیستی در کشتار ۷ تن از کارکنان امدادی در غزه را به شدت محکوم کرد. 

مایکل مارتین، وزیر خارجه این کشور در حساب شخصی خود در صفحه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) در این باره نوشت: خبر کشته شدن کارکنان امدادی که در حال امدادرسانی به مردم غزه بودند وحشتناک است. ما نیازمند مسئولیت پذیری کامل پیرامون این اتفاق هستیم. این مسئله بار دیگر اهمیت استقرار آتش بس فوری در غزه برای حفاظت از جان غیرنظامیان را نشان داد. 

دیوید کامرون، وزیر خارجه انگلیس نیز خواستار شفاف سازی اسرائیل پیرامون کشته شدن این امدادگران در غزه شد.منبع : www.yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *